Balon Süsleme

Balon süsleme hizmetlerinde organizasyonlarınızın profesyonel eller tarafından yapılması ve ilgi çekici görüntülerin ortaya çıkması için ekip olarak yanınızda olmaya hazırız. Balon süsleme tekniğini kullanarak alanda renklilik sağlayıp farkındalık oluşturuyoruz. Açılışlarda, festivallerde, düğünlerde, yaz şenliklerinde, özel etkinliklerde ve piknik organizasyonunda ekibimizle sizler için hazırız.


Bir birinden farklı desenler ve renklerle zincir balonlar, kapı takı (kemeri), balondan yazı yazma, balondan papatya çiçek yapma, balondan nazar boncuğu yapma, balondan tomurcuklu papatya bunun yanın da istek ve önerileriniz de bizim için önemli. firmanızın logosunun basılı olduğu logo baskılı balonlar, 1 metre çapında firmanızın logosunun basılı olduğu dev balon ve 1 metre çapında dev ucan balon çeşitleriyle hizmet vermekteyiz. Balon işi bununla sınırlı kalmıyor tabi ki helyum gazlı uçan balonlar da programınıza ve gününüze renk katmak için çok doğru bir tercih, helyum gazlı balonların adedine göre hizmet seçeneklerini arttırıyoruz. Firmanızın Logolarını helyum gazlı uçan balonların üzerinde görmek firmanızın değerini göklere taşıdığı gibi bizi de onurlandırmaktadır.

Yapmış olduğunuz etkinliğin, programın etraflıca ilgi çekmesi tanıtımının yapılması için balon süslemesi doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanın da bayrak süsleme alan süsleme ve çeşitli süsleme seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.

Call Now Button