Sahne Performansı

İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak Tecrübeli tiyatro ekibimiz Hacivat karagöz kıyafetleri ve makyajı ile sahne almaktayız. Aslı gölge oyunu olan karagöz sanatın da canlı sahne performansı zamanla interaktif gösterilerin artması ve çocukların seyir zevkinin değişmesiyle bir talep olarak ortaya çıkmıştır. Ekibimiz profesyonel tecrübeli tiyatro oyuncularından oluşmaktadır bu sebeple sahne programları yapmaktayız...

Karagöz ve Hacivat’ın şivesinden sesine, kostümlerine özenle dikkat etmekteyiz. Ramazan etkinlikleri başta olmak üzere, okul gösterilerinde, yıl sonu şenliklerinde, okuma bayramlarında, oryantasyon (uyum) haftasında, iftar programlarında, sünnet düğünlerinde, yaz pikniklerinde, özel gün ve gecelerde sahne almaktayız. Ramazan ayı etkinliklerinde ekiplerimizi programın içeriği yoğunluğu yapılacağı yer ve şekli göz önünde bulundurarak yönlendirmekteyiz. Birden fazla program olduğunda oyunların metinleri ve içerikleri değiştirilerek seyircilerin sıkılmadan hoş vakit geçirmeleri sağlanır.

İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak sabit sahneler başta olmak üzere, hareketli sahne (tır), tiren, gösteri çadırı, meydan gösterisi, teknede gösteri gibi farklı alan ve mekânlarda gösteri yapmış tecrübesini biriktirmiş ekip arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz. Sünnet düğünlerinde yaptığımız sahne gösterisinin yanı sıra sunuculuk hizmeti ve çocuklarla yapılan yarışmalar gününüzün unutulmaz ve eğlenceli geçmesini sağlar. Yat tekne etkinliklerinde iftar programlarında özel gün ve gecelerde ekip olarak sizinle olmaktan mutluluk duyarız. Kostüm giyen oyuncu ekip arkadaşlarımızla çocuklar arasında tarifi zor samimi bir bağ oluşmakta bu da bizi ayrıca mutlu ediyor. Karagöz karakterine can veren oyuncu arkadaşımızın sesinden etkilenen çocuklar Hacivat’ın uyanıklığıyla keyiflenip yine Karagöz'ün sakarlıklarıyla neşeleniyorlar.

Gelenekten alınan güçle çocuklarımızın keyifli vakitler geçirmesini sağlıyor programınıza zenginlik katmaktan büyük bir keyif duyuyoruz.

Call Now Button