Doğum günü, Sünnet düğünü, Özel Gün ve Etkinliklerde Göktürk’teyiz

Doğum günü Sünnet düğünü, Özel Gün ve Etkinliklerde Göktürk'teyiz

İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak bir birinden eğlenceli içeriklere imza atmaya devam ediyoruz. Özel gününüz daha keyifli olsun diye artık hizmetlerimizle sizlere daha yakın olacağız.

Aslen bir sanat (tiyatro) grubu olan İstanbul Hacivat Karagöz ekibi aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin yoğun isteği ve beklentisi üzerine organizasyon alanında da faaliyet göstermektedir.

Hangi gün ve zaman da bizden destek alabilirsiniz?

 

Doğum gününe özel etkinliklerde, sünnet düğünlerinde, ev partilerinde, okul etkinliklerinde, yıl sonu partilerinde, özel gün ve gecelerde sizi sunduğumuz sınırsız içeriklerle her an hizmetinizdeyiz.

Sizler için hangi hizmetleri sunuyoruz?

Sahne etkinlikleri;

Alan etkinlikleri ve ikramlar;

Bir birinden farklı sürpriz içeriklerle hizmet vermeye hazırız. Etkinliklerimizde çocukların mutluluğunu ön planda tutuyoruz. etkinlik planlamamızı da bu şekilde yapıyoruz.

Doğum günü etkinliklerinde Açık hava etkinliklerinde interaktif çocuk yarışmaları ile eğlencemize eğlence katıyoruz. Hem çocukların hemde ailelerin yarışabileceği türden olan bu oyun içerikleri özenle hazırlanmış oyunlardır…

 

          Çocukların psikomotor, bilişsel ve duyuşsal gelişimlerine de katkı sağlayan bu oyunları sizler için hazırlamış bulunmaktayız. Nitelikli etkinlikler anlamında da değerlendirebileceğiniz bu etkinlikler size artık çok yakın.

Çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda sosyalleşmesini ve bir çok konuda kendini geliştirecek ortamda bulmasını istediğimizden çalışmalarımızı bu şekilde ilerletiyoruz.

Bunların yanı sıra çocuklar ve yetişkinler için özel drama çalışmaları yapıyoruz. Yaratıcı drama çocuklarda gelişimlerinde yetişkinlerde ise hayatı önceden prova etmede çok faydalı sonuçlar aldığımız bir yöntem. Bu çalışmaları profesyonel liderler eşliğinde devam ettiriyoruz.

Tek yapmanız gereken özel günlerinizde bizi davet etmek.

 

Doğum günü Sünnet düğünü, Özel Gün ve Etkinliklerde Göktürk'teyiz

Call Now Button